למה עיצוב גרפי חשוב לעסק שלך? עיצוב גרפי הוא חלון הראווה של העסק. הוא כרטיס הביקור שלו. הוא המאפיין הבולט של מיתוגו. העין נתפסת אל החזות החיצונית, אל המעטפת. המבט הראשון מתביית על אופן העיצוב, על האסתטיקה. לעיצוב יש כוח משיכה חזק. עיצוב יפה, מושקע, מזמין את העין להשתהות על המוצר המעוצב בעוד עיצוב מרושל גורם להסיט את המבט.

קרא עוד

למה צילום מקצועי חשוב לעסק? בין אם אתה עסק חדש או עסק מבוסס של שנים , העלויות של צילום מקצועי עשויות להניא אותך מהשקיע בו, אחרי הכל, אתה יכול לצלם כמה תמונות בעצמך לטובת והעסק, או להשתמש באתרי stock למיניהם ולחסוך כמו מאות שקלים , הרי יש הרבה דברים אחרים שאתה חושב שכדאי להשקיע בהם את הכסף של העסק נכון? טעות! האמת היא שכל עסק, בכל תחום יכול להרוויח הרבה מאוד מצילום מקצועי.

קרא עוד

למה סרטון תדמית חשוב לעסק? בשביל מה בכלל צריך צילומי וידאו בסרטון תדמית? מחקרים מראים, שהחלטות קניה הן בהרבה מקרים מבוססים על החלטה רגשית, הרבה יותר מהחלטה רציונלית. כלומר, אנשים מקבלים החלטה לרכוש משהו, לא בעיקר בגלל שהם צריכים את אותו מוצר, או שהקדישו מחשבה רבה למה חסר להם, אלא פשוט כי התחברו רגשית למה שהוצג להם. זה יכול להיות התחברות לצורה של המוצר, או לאנשים שהציגו את המוצר, למקום בו המוצר מיוצר, ועוד אין סוף גורמים שהם ראו, ואשר אף אחד מהם כמעט ולא קשור לצורך במוצר.

קרא עוד

למה פרסום ברשתות החברתיות הוא חשוב לעסק? נתחיל באמירה מפורשת, חד משמעית ומוחלטת – הפרסום בדיגיטל עובד, מייצר תוצאות נפלאות וערך כלכלי מובהק לעסקים שעושים זאת נכון.

קרא עוד